Wat vindt u?
Een iPad bij woningcorporaties?
 
Zoeken
Home Nieuwsarchief Nieuwe website Woonloket Breda

Nieuwe website Woonloket Breda

Nieuws

In Breda bieden de corporaties Laurentius, Singelveste AlleeWonen en Wonenbreburg hun woningen gezamenlijk aan via één website: Woonloket Breda. De corporaties zijn bezig met de implementatie van een nieuw Woonmarketingsysteem. Daarbij wordt het huidige optiemodel uitgebreid met de modellen Aanbod, Loting en Direct te huur. Een brede 'etalage' met een zo ruim mogelijk aanbod en uitgebreide informatie zijn daarbij van belang. Kernbegrippen in het combinatiemodel zijn: etaleren, informeren en faciliteren. Woonloket Breda wordt vervangen door twee websites: Klik voor Wonen en Klik voor Kamers. De laatste website is gericht op de studentenhuisvesting in Breda, de eerste voor alle overige woningen, parkeerplaatsen en garages. VVA-informatisering treedt op als projectleider en informatiseringsadviseur bij dit project.

Het project is in een vergevorderd stadium. Deze week is de pre-test van het systeem begonnen, die twee weken duurt. Daarna begint een intensieve testperiode waarin zowel de voorkant als de achterkant van het nieuwe systeem uitgebreid wordt getest. Ook worden in de komende weken koppelingen ontwikkeld. Deze koppelingen zorgen voor een real-time verbinding tussen de primaire systemen van de corporaties (Empire van DSA-Vision) en het woonruimtebemiddelingsysteem (WBS van Zig Websoftware).

Woonmarketing en Woonruimteverdeling is één van de speerpunten van VVA-informatisering. Onze ruime kennis en ervaring op dit gebied maakt ons een veelgevraagde partner. Zo zijn we onder andere actief met Woonmarketing in Limburg, in West-Brabant en Zeeland, in Helmond, in Tilburg, in Veldhoven en in de gemeente Baarn.



Deel dit bericht via uw favoriete sociale netwerk:

 
Nieuwsbrief

Abonneer u op de nieuwsbrief 'Het Kompas'. U wordt dan regelmatig per e-mail op de hoogte gehouden van het laatste nieuws van VVA-informatisering.