Artikel over Social Media: het wordt steeds drukker in het speelkwartier

By november 27, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

Een paar jaar geleden was social media hip en onbekend. En het gebruik ervan paste niet binnen ‘het beleid’ of ‘de communicatiematrix’ van de woningcorporatie. Inmiddels is die hobbel genomen. Corporaties zijn enthousiast aan de slag gegaan en proberen van alles uit. Maar het speelkwartier duurt een kwartier. En niet langer.

Joop Reijnhoudt is business consultant bij VVA-informatisering en houdt zich voornamelijk bezig met e-dienstverlening en social media bij woningcorporaties. Hij was in die hoedanigheid één van de eersten die zich in corporatieland op een professionele wijze met social media ging bezighouden. Voor CorporatieGids Magazine blikt hij terug op deze pioniersfase en kijkt vooruit naar wat social media corporaties kan bieden.

Lees het artikel via onderstaande link!

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn