Berg en Terblijt is live met nieuw ERP systeem

By januari 6, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

In oktober van het vorige jaar ging Maasvallei live met een nieuw ERP-systeem onder begeleiding van VVA-informatisering. Inmiddels is Woningstichting Berg en Terblijt ook live gegaan met ViewPoint van Itris. Maasvallei doet voor Woningstichting Berg en Terblijt de administratie. De keuze voor hetzelfde nieuwe systeem door Berg en Terblijt lag daarom voor de hand.

Bij de implementatie van het nieuwe ERP systeem voor Berg en Terblijt is gebruik gemaakt van de volledige inrichting van Maasvallei. Aan deze inrichting zijn de geconverteerde gegevens vanuit het NCCW toegevoegd. Door deze aanpak duurde de implementatie slechts zes weken. VVA-informatisering zorgde voor projectleiding en inhoudelijke ondersteuning.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn