Bernardus Wonen pakt door met VVA-informatisering

By mei 2, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

Bij Bernardus Wonen – een middelgrote corporatie met 4.000 woningen – heeft VVA-informatisering alle eisen en wensen van de organisatie op het gebied van informatisering en automatisering in kaart gebracht. Er is gekeken wat de medewerkers nu en in de nabije toekomst nodig hebben om hun werk effectief en efficiënt te kunnen doen. Daaruit is een aantal projecten ontstaan die Bernardus Wonen samen met VVA-informatisering gaat uitvoeren.

VVA-informatisering gaat Bernardus Wonen helpen met vier projecten: optimalisatie van het primaire systeem (NCCW), het opstellen van een digitale strategie, vernieuwing van de woonruimteverdeling en advies met betrekking tot outsourcing.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn