Brabantse Waard verlengt strategische samenwerking met VVA

By oktober 29, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

Brabantse Waard werkt aan verdere professionalisering op het gebied van informatisering en automatisering. Bij de corporatie uit Zevenbergen zijn we sinds begin 2014 sparringspartner op strategische I&A onderwerpen. Na verschillende informatiseringsprojecten uitgevoerd te hebben, heeft Brabantse Waard het partnership met VVA-informatisering verlengd.

Brabantse Waard is met VVA-informatisering aan het werk om gezamenlijk de I&A huishouding in de komende jaren naar een hoger niveau te tillen. Met het verlengen van het partnership wordt deze trend in een nieuwe periode doorgetrokken. Hierbij wordt ook ingezet op de samenwerking met collega corporatie Bernardus Wonen. Ook bij Bernardus Wonen zorgt VVA voor informatiseringsondersteuning. Door projecten gezamelijk op te pakken, wordt er gestreefd naar maximale synergie tussen de beide corporaties.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn