Het is niks nieuws dat de mens de zwakste schakel is in de organisatiebeveiliging. Ruim 70 procent van de datalekken ontstaat door een fout van de medewerker. De sector zorg en welzijn is daarop (helaas) geen uitzondering. Sterker nog, een derde van de gemelde datalekken in 2018 was afkomstig van deze sector. Investeer daarom niet slechts in technische maatregelen en procedures of richtlijnen, maar ook in het bewustzijn van medewerkers.
Maar hoe maak je zo’n stoffig onderwerp aantrekkelijk en inspirerend..?

Ga de uitdaging aan en probeer te ontsnappen uit de Data Protection Escape Room van Innovatisering.
Zo ervaar je de AVG en informatiebeveiliging samen met collega’s op een educatieve en spannende manier!

Op een leuke en inspirerende manier aan de slag gaan met AVG en security awareness, zodat medewerkers dit kunnen toepassen op hun dagelijkse werkzaamheden?
Neem contact met ons op via r.swinkels@vva-informatisering.nl of kijk op www.innovatisering.nl voor het volledige security awareness aanbod van onze innovatietak Innovatisering (powered by VVA).