De afgelopen twee donderdagen zijn wij langs geweest bij Vidomes in Delft. Bij ons eerste bezoek hebben we tijdens de workshop ‘De digitale corporatie van nu en de toekomst’ met elkaar gespard over de werkdag van morgen met als kernvraag: welke technologieën en toepassingen komen eraan en hoe gaan deze ons werk beïnvloeden?

Vorige week kregen we wat rare blikken op ons gericht, toen we binnenkwamen met vier grote koffers. Met de inhoud van deze koffers gooiden we de kantoorsetting voor een middag helemaal om: twee teams namen deel aan de mobiele Data Protection escaperoom, gecreëerd door Innovatisering. Deze escaperoom heeft als doel het vergroten van de bewustwording rondom privacy, informatiebeveiliging en de AVG.

Wil je weten waar Innovatisering zich nog meer mee bezig houdt? Neem een kijkje op de site: https://www.innovatisering.nl/