De Woonplaats implementeert klantportaal onder leiding van VVA

By september 10, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft eerder dit jaar De Woonplaats ondersteund bij het opstellen van een business case digitale dienstverlening. Inmiddels is er een vervolg aan dit project gegeven. De Woonplaats gaat een klantportaal implementeren en VVA-informatisering verzorgt de projectleiding.

Binnen dit klantportaal krijgen klanten van De Woonplaats inzage in hun eigen gegevens en correspondentie en kunnen ze gegevens wijzigen. Daarnaast kunnen klanten een aantal klantprocessen opstarten en afhandelen. Het klantportaal wordt gekoppeld aan het primaire systeem Tobias van SG|Automatisering en het document management systeem DISKIS van cegeka-dsa.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn