Dinsdag 12 maart zijn wij afgereisd naar Tilburg voor de MKB-avond. De MKB-avond is georganiseerd door studievereniging Asset | SBIT om studenten van Information Management kennis te laten maken met MKB bedrijven, waar zij na of al tijdens hun studie aan de slag zouden kunnen.

Zo waren wij aanwezig om de studenten uit te leggen welke werkzaamheden en projecten wij als VVA-informatisering lopen en onder andere welke rollen wij hierin hebben. Om de studenten hier een beter beeld van te geven hebben ze aan een fusiecase gewerkt, waarin ze de directeuren van beide corporaties moesten interviewen en later voorzien van een advies over de aanpak en vervolgstappen op I&A gebied. Het was een geslaagde avond waarin we onze samenwerking met studievereniging Asset | SBIT weer als zeer waardevol ervaren hebben.