Fuserende Limburgse corporaties gaan door met VVA

By mei 14, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

De Limburgse woningcorporaties Woningstichting Land van Rode, Woningvereniging Ubach over Worms en Woonmaatschappij Hestia groep zijn voornemens om te gaan fuseren. VVA-informatisering heeft deze corporaties ondersteund in de voorbereidingen. Onder andere door het opstellen van een I&A fusieroadmap, die meer dan twintig deelprojecten omvat. De corporaties hebben VVA-informatisering gevraagd ook te ondersteunen bij de uitvoering.

Zo wordt VVA-informatisering verantwoordelijk voor project- en programmamanagement van een groot aantal I&A projecten. Dit zijn onder andere de integratie van de drie primaire systemen, een document managementsysteem, een nieuwe website, intranet, de telefoniecentrale en de infrastructuur die geschikt is voor Het Nieuwe Werken. In de loop van de fusie zullen nog meer projecten aan de orde komen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn