In zes stappen succesvol met social media

By december 21, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering is pionier op het gebied van social media binnen de woningcorporatiebranche. Met inmiddels ruim twintig succesvolle masterclasses op dit gebied hebben we al ruim twintig woningcorporaties verder geholpen. Toch blijft het nog een spannende combinatie: woningcorporaties en social media. Het is nieuw, onbekend en ook een beetje eng. Gelukkig staat het inmiddels bij veel corporaties op de agenda. En dan…? Voor XR Magazine heeft Joop Reijnhoudt een artikel geschreven hoe een corporatie in zes stappen succesvol kan zijn met social media. Het artikel is via onderstaande link te downloaden.

De volgende corporaties hebben reeds deelgenomen aan een masterclass social media voor woningcorporaties:

 • Aert Swaens
 • AlleeWonen
 • Bernardus
 • Compaen
 • Futura
 • Hestia Groep
 • Klik voor Kamers
 • Klik voor Wonen
 • ProWonen
 • Stadlander
 • Thuisvester
 • Tiwos
 • WonenBreburg
 • Woningstichting Bergh
 • Woningstichting Dinxperlo
 • Woningstichting Land van Rode
 • Wonion
 • WoonGoed2-Duizend
 • Wooniezie
 • Woonpartners
 • Woonpartners Midden Holland

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn