Innovatisering combineert de kennis van studenten met de huidige problematiek bij corporaties en zorgt op deze manier voor verrassende oplossingen. Dit initiatief combineert informatisering met innovatieve oplossingen. Zo krijgen de studenten meer zicht op de praktijk in het MKB, inspireren ze de business consultants van VVA en krijgen de klantorganisaties innovatieve oplossingen voor huidige praktijkcases. Oftewel een win-win-win situatie; Supermooi!

Lees verder… VVA-innovatisering: Studenten-denktank UvT powered by VVA-informatisering

Case inbrengen?

Na enkele “try-outs” gaan we, met een vaste kern van 6 studenten, van start in het nieuwe Universitaire jaar (september 2016). Er liggen circa 20 cases op de studenten te wachten! Heb je zelf cases die je in wilt brengen? Reageer gerust op deze blog!