Koppelingen bij Woning in Zicht

By februari 5, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Woning in Zicht is het woonruimtebemiddelingssysteem van de vier Tilburgse woningcorporaties ’t Heem, TBV Wonen, Tiwos en WonenBreburg. Samen beheren zij ongeveer 30.000 huurwoningen die ze gezamenlijk aanbieden via¬†www.woninginzicht.nl. Het systeem voor woonruimtebemiddeling staat los van de primaire systemen van de corporaties. VVA-informatisering begeleidt de totstandkoming van koppelingen tussen de verschillende systemen.

Tussen het primaire systeem van WonenBreburg (Empire van DSA-Vision) en Woning in Zicht (WBS van Zig Websoftware) worden twee koppelingen gerealiseerd. De eerste is een zogenaamde leegmeldkoppeling. Hierbij worden alle gegevens van een beschikbare woning via een koppeling vanuit Empire naar het WBS gestuurd. Wanneer de woningaanbieding wordt geaccepteerd, gaan via de acceptatiekoppeling alle gegevens van de kandidaat terug naar Empire. Dit is de tweede koppeling. VVA-informatisering begeleidt de totstandkoming van deze koppelingen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn