Leystromen kiest ook voor vervolg voor VVA

By januari 9, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft Woonstichting Leystromen begeleid met een aantal projecten. Deze zijn begin oktober 2011 live gegaan. Inmiddels is het tijd voor fase twee van de website en het systeem voor woonruimtebemiddeling. Leystromen heeft ook voor deze fase VVA-informatisering gevraagd te ondersteunen.

De website wordt uitgebreid met nieuwe functionaliteit en het┬ásysteem voor woonruimtebemiddeling wordt aangepast. Hierdoor biedt het systeem meer flexibiliteit en verschuift de focus van woonruimteverdeling naar het aanbieden van meer woonproducten. Zo kan het woningaanbod van Leystromen –┬ázo’n kleine tienduizend in de gemeenten Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen, Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk – beter aansluiten bij de markt.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn