Leystromen live met nieuwe website en kennisbank

By oktober 10, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Op maandag 3 oktober ging Woonstichting Leystromen officieel van start. De corporatie is ontstaat uit een fusie tussen Woonstichting Leyakkers en Woonstichting Stromenland. Samen hebben ze ongeveer 10.000 woningen. Bij Leystromen heeft VVA-informatisering enkele projecten begeleid. Het resultaat daarvan is sinds 3 oktober te bewonderen opĀ www.leystromen.nl: een nieuwe website met woonruimteverdeelsysteem. Daarnaast maken de medewerkers gebruik van een kennisbank.

De website en het woonruimteverdeelsysteem zijn ontwikkeld door Zig Websoftware. VVA-informatisering heeft de aanpassing van het oude woonruimteverdeelsysteem en de ontwikkeling van de nieuwe website begeleid. Eind september is bij Leystromen het Servicebureau van start gegaan. Dit is een klantcontactcentrum die alle klantvragen beantwoordt. De medewerkers worden daarbij ondersteund door een kennisbank. Deze is ontwikkeld door leverancier Kubion. VVA-informatisering heeft de implementatie van deze kennisbank begeleid.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn