Maasvallei implementeert nieuw ERP-systeem in samenwerking met VVA

By mei 16, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

Na het opstellen van een I&A beleidsplan, heeft Maasvallei zich georiënteerd op de vervanging van haar ERP-systeem. Uit deze oriëntatie bleek de corporatie uit Limburg behoefte te hebben aan een nieuw ERP-systeem. Het nieuwe ERP-systeem vormt de fundering voor de realisatie van haar I&A-droom voor de komende jaren. Maasvallei heeft gekozen voor ViewPoint van leverancier Itris en heeft VVA-informatisering gevraagd de implementatie te begeleiden.

VVA-informatisering vervult de rol van projectleider aan de klantkant en van informatiseringsadviseur. We coachen Maasvallei op eigenaarschap en procesoverstijgend denken en handelen en ondersteunen projectmedewerkers bij hun rol in projecten. Bij de ERP-implementatie is er specifiek aandacht voor de processen, de inrichting en de informatievoorziening. Daarnaast speelt de verandercomponent een belangrijke rol.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn