Maasvallei is live met nieuw ERP-systeem

By februari 15, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

Onder begeleiding van VVA-informatisering is woningcorporatie Maasvallei uit Maastricht live gegaan met het ERP-systeem ViewPoint van Itris. Maasvallei koos voor een zogenaamde ‘best practice’ implementatie en ging zes maanden na de start live.

Frans Crijns, directeur-bestuurder van Maasvallei is erg te spreken over het resultaat en de weg er naar toe: “De sfeer is uitstekend en de samenwerking met onze mensen in de organisatie was zonder meer vruchtbaar en constructief. We beschikken nu over een compleet en gebruikersvriendelijk systeem. Onze klanten zullen hier de vruchten van kunnen plukken. En daar gaat het om.”

Nu het systeem ruim anderhalve maand live is, start Maasvallei met fase twee van het project. Ook in deze fase zal VVA-informatisering zorgen voor projectleiding en inhoudelijke ondersteuning.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn