Masterclass: Data Science

Masterclass: Data Science

Data Science is een vakgebied dat in een stroomversnelling is geraakt en dat voor organisaties veel waarde kan toevoegen. Binnen Data Science bepaal je hoe data bruikbaar en beschikbaar gemaakt kan worden en hoe een bepaald model patronen in grote hoeveelheden data kan vinden. Maar hoe ziet een succesvol Data Science project er uit? En wat kan het voor je organisatie betekenen?  

Wil je weten hoe je het Data Science vraagstuk in jouw organisatie het beste kunt aanpakken? 

In deze Masterclass Data Science ontvang je concrete handvatten om toekomstbestendige keuzes te maken binnen het vakgebied Data Science. 

Duur: dagdeel
Datum: in overleg
Deelnemersin overleg
Prijsop aanvraag 

Aanmelden kan door uw gegevens aan ons door te geven via het aanmeldformulier. We nemen vervolgens contact met je op. 

    Uitgelichte cases