Masterclass informatiebeveiliging en privacybescherming in de praktijk

Masterclass informatiebeveiliging en privacybescherming in de praktijk

Het nieuws staat bol van de privacy schendingen en beveiligingsincidenten. Elke organisatie heeft ermee te maken en doet haar best om datalekken en incidenten te voorkomen. Ook moeten organisaties voldoen aan de AVG. Op papier wil dat meestal wel lukken. Echter, de grootste uitdaging zit in het treffen en borgen van effectieve maatregelen op zowel technisch, organisatorisch als menselijk vlak. Hoe ga je als organisatie daarmee om?  

In de interactieve masterclass informatiebeveiliging en privacybescherming in de praktijk maken we een vertaling van de AVG verplichtingen en informatiebeveiligingsnormen naar de werkpraktijk van jouw organisatie. Hiermee krijg je handvatten aangereikt om passende maatregelen te treffen die jouw organisatie in staat stelt de continuïteit van de interne bedrijfsvoering en primaire processen en de minimalisatie van schade als gevolg van datalekken en beveiligingsincidenten te borgenDe masterclass wordt afgesloten met een kennisquiz. 

Het programma kan aangevuld worden met het security awareness aanbod van Innovatisering. Het aanbod bestaat uit ‘proef op de som’-activiteiten, zoals phishing en de mystery guest en daarnaast een heuse mobiele AVG-escaperoom. Voor meer informatie zie hier. 

 • Duur: een dagdeel 
 • Datum: in overleg
 • Deelnemers: in overleg 
 • Prijs: op aanvraag 

Aanmelden kan door je gegevens aan ons door te geven via het aanmeldformulier. We nemen vervolgens contact met je op. 

Het programma van de masterclass stemmen we voorafgaand met je af. De volgende onderwerpen kunnen aan de orde komen: 

 

 • Informatiebeveiligingsbeleid en-plan o.b.v. PDCA
 • AVG verplichtingen
 • Bewaren en opschonen 
 • Datalekken 
 • Awareness
 • Phishing/hacking 
 • Updates 
 • Wachtwoorden 
 • Fysieke toegangsbeveiliging 
 • Clean screen/desk 

  Uitgelichte cases