Niek Jongbloets is de kersverse Master of Science in Information Management bij VVA-informatisering!
Met een mooie 8 als eindcijfer heeft Niek zijn thesis afgerond bij VVA-informatisering en start hij nu als Junior Business Consultant.

Het onderwerp van zijn thesis was Robotic Process Automation (RPA). RPA is een innovatieve ontwikkeling die bedrijven in staat stelt hun processen verder te automatiseren, zonder dat aanpassingen aan de ICT systemen nodig zijn.
Bij VVA-informatisering zetten we volop in op RPA. Dat doen we samen met onze gemotiveerde Student Consultants van Innovatisering. We maken hiervoor gebruik van standaard tooling UiPath waarvoor veel van onze collega’s gecertificeerd zijn. We werken samen met onze klanten aan een aantal veelbelovende cases.

Nieuwsgierig en wil je meer weten over RPA? Of heb je een interessant vraagstuk waarbij RPA mogelijk een oplossing biedt?
Neem dan gerust met ons contact op voor een vrijblijvend gesprek!