Nieuw Datawarehouse voor WonenBreburg

By november 4, 2010 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering voert diverse projecten uit bij woningcorporatie WonenBreburg, zowel in Breda als in Tilburg. In deze steden beheert WonenBreburg bijna 30.000 woningen. Het meest recente project bij WonenBreburg betreft de selectie van een nieuw Datawarehouse. Dit systeem zal bedrijfsbreed worden ingezet.

Een goede inrichting van de informatiehuishouding is ontzettend belangrijk. Op basis van deze informatie worden namelijk beslissingen genomen die gevolgen hebben voor tienduizenden huurders. In een Datawarehouse wordt data gebundeld en verwerkt zodat er bruikbare informatie ontstaat. Advisering op het gebied van informatiehuishouding is één van de speerpunten van VVA-informatisering. In het geval van WonenBreburg begeleiden we het selectietraject van een nieuwe Datawarehouse.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn