Nieuw woonruimteverdeelsysteem Woonburo Almelo is live

By februari 4, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

Sinds 3 februari is het voor een woningzoekende een stuk eenvoudiger om een woning te vinden. De Almelose woningcorporaties Beter Wonen en St. Joseph, bieden vanaf die dag namelijk hun beschikbare woningen, huur én koop, aan op de nieuwe website van Woonburo Almelo. Dit woonruimteverdeelsysteem is tot stand gekomen onder begeleiding van VVA-informatisering.

VVA-informatisering begeleidde de corporaties eerst bij de selectie van een nieuw woonruimtverdeelsysteem. De corporaties kozen voor het systeem en de website van leverancier Qvision. Na het selectietraject is VVA-informatisering door de corporaties in Almelo gevraagd de projectleiding en –ondersteuning te verzorgen tijdens de implementatie.

De website van Woonburo Almelo is één van de eerste websites voor woonruimteverdeling die volledig is opgezet op basis van responsive design. Alle functionaliteit van de website, ook inschrijven, betalen en reageren, is hierdoor beschikbaar en eenvoudig te bedienen op ieder apparaat.

Meer informatie is te lezen op www.woonburoalmelo.nl.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn