Nieuwe website voor Aert Swaens

By oktober 12, 2010 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft een duurzaam partnership met woningcorporatie Aert Swaens uit Veldhoven. Aert Swaens beheert ruim 4.000 woningen in Veldhoven en Aalst-Waalre. Eén van de resultaten daarvan is op 12 november 2010 live gegaan: een compleet vernieuwde website. VVA-informatisering heeft Aert Swaens begeleid bij het selectietraject naar een geschikte leverancier en heeft de projectleiding tijdens de implementatie op zich genomen. De website is ontwikkeld door Zig Websoftware uit Huizen.

Afgezien van het uiterlijk, is het grootste verschil met de vorige website voornamelijk technisch van aard. Het is nu namelijk mogelijk voor woningzoekenden om hun eigen gegevens in te zien en aan te passen. Daarnaast kan er direct worden gereageerd op woningaanbod en is de papieren woonbon verleden tijd geworden. Ook reparatieverzoeken kunnen nu online worden doorgegeven. Op termijn zal ook interactiviteit voor de huidige huurders van Aert Swaens worden toegevoegd.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn