Woonstichting Etten-Leur en AlleeWonen gaan fuseren. Vanaf 1 januari 2018 gaan ze officieel samen als Alwel. In april ligt het moment van ‘livegang’ richting huurders en derden. Dit vraagt ook om integratie van informatisering en automatisering van beide corporaties. VVA verzorgt het programmamanagement van dit proces. Er is een programma uitgewerkt dat gaat leiden tot het samenvoegen van applicaties, de ICT infrastructuur en de I&A organisatie. Dit is nu in volle gang. Het projectmanagement voor de integratie tot 1 Empire wordt ook door VVA uitgevoerd.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?