Rick Swinkels is afgelopen jaar bij ons afgestudeerd en heeft er nu voor gekozen om zijn carrière als business consultant bij ons te starten. Hij studeerde af op het onderwerp informatiebeveiliging. Rick volgde de studie Information Management aan Tilburg University. Daarnaast heeft hij al ondersteund bij diverse projecten binnen VVA-informatisering en zal hij dit verbreden in zijn verdere loopbaan.

Meer informatie over Rick leest u op de pagina met alle professionals van VVA-informatisering.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?