De afgelopen weken heeft Sint Joseph Almelo maar liefst twee livegangen mogen vieren! Eerst werd het uitvoeren van digitale woningopnames van Movin'U geïntroduceerd en daarna het huurdersportaal van Umbrella. Twee mooie slagen in het verbeteren van de communicatie met huurders en het optimaliseren van de processen. Wij hebben Sint Joseph bij beide implementaties mogen ondersteunen en zijn trots op het resultaat.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?