Afgelopen jaar hebben we Woonkracht10 mogen ondersteunen met meerdere projecten, waaronder de implementatie van een nieuwe website, huurdersportaal en het IRIS KCC-portaal. In december zijn we live gegaan met een supermooi resultaat! Voor de huurders van Woonkracht10 is het nu nog gemakkelijker om online allerlei zaken te regelen. Ook voor de collega’s wordt het via het KCC-portaal mogelijk om huurdersprocessen eenvoudig te regelen en in te zien.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?