Na een goed verlopen overgangsweekend is Woonbron deze week gestart met DO Empire!

De livegang is goed verlopen. Er zijn weinig issues. De organisatie van Woonbron pakt het goed op en ervaren de voordelen van DO Empire van cegeka-dsa. Ook de oranje DO-nuts namens VVA vielen maandag goed in de smaak.
De implementatie van DO Empire incl Connect-it (Via-Data) en gekoppelde systemen levert een beter gestroomlijnd DO proces. DO Empire werkt gekoppeld met IRIS van Kubion en de Inspectie-app van Casix. Met de implementatie van DO Empire wordt Pharos uitgefaseerd.

Trots op het projectteam en iedereen die hier een bijdrage aangeleverd heeft. Woonbron heeft hiermee een belangrijke stap vooruit gezet.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?