VVA-informatisering is op zoek naar studenten die theorie en praktijk willen combineren als opstap voor een professionele carrière. Ben jij een student met een nog niet afgeronde opleiding op academisch niveau en wil jij ervaring opdoen naast je studie? Dan is dit jouw ideale bijbaan!

Wij bieden de ideale bijbaan voor studenten:

  • Flexibel werken.
  • Past altijd in jouw agenda.
  • Sluit aan bij jouw studie.
  • Een professionele, gedreven en inspirerende werkomgeving.
  • Een leuk salaris.
  • Uitzicht op een afstudeerstage of dienstverband als Junior Business Consultant, aansluitend aan deze bijbaan.
  • Een goede werksfeer waar hard werken en hard lachen hand in hand gaan.

Wat ga je doen?

VVA-informatisering doet advies en projectmanagement op het gebied van digitalisering, informatisering en automatisering. Jij als Student-Consultant krijgt een verantwoordelijke rol en mag meedraaien in supermooie projecten bij klanten. Dit doe je in een enthousiast team met medestudenten en Business Consultants.

Zie jij dit avontuur wel zitten? Stuur dan je CV met een bondige motivatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij gaan graag met jou in gesprek om je carrièremogelijkheden bij ons bureau te verkennen!

 

 

 

 

 

 

 

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn

Contact

Postbus 834
4600 AV Bergen op Zoom

Telefoon

Martijn Videler: 06 29 54 26 30
Piet Verdult: 06 22 21 36 97

E-mail

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deze website maakt gebruik van cookies om het verkeer op de website te analyseren.

Akkoord

Over VVA-informatisering

VVA-informatisering is een innovatief en onafhankelijk informatiseringsbureau. We werken op het snijvlak van organisatie en ICT. En spreken beide talen.

Onze projectleiders, adviseurs en coaches zijn experts op het gebied van digitale strategie, online dienstverlening, softwareselectie en -implementatie, slimmer werken en organisatie inrichting. Lees meer...

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws?