Projectleiding vernieuwde website Woningstichting Nijkerk

By november 7, 2010 juli 23rd, 2020 Nieuws

Eén van de speerpunten van VVA-informatisering is e-Dienstverlening. Op dit gebied hebben wij veel kennis en ervaring opgedaan. Daarom heeft Woningstichting Nijkerk ons gevraagd de projectleiding voor de vernieuwde website op ons te nemen. Woningstichting Nijkerk verhuurt ruim 3.000 woningen in de gelijknamige gemeente.

De website van Woningstichting Nijkerk is ontwikkeld door Rivium en gaat nu een tweede fase in. Enkele doelen daarvan zijn een verbeterde bereikbaarheid van de corporatie en een hogere mate van interactie op de website. Klanten kunnen hierdoor zelf gegevens inzien en aanpassen. Ook een verbeterde informatievoorziening richting klanten en stakeholders is onderdeel van deze doelstellingen. Om dit te bereiken, worden diverse ServicePunt modules van Tri-ennium Rivium ingezet. Daarnaast wordt het beheer van de website verbeterd door de inzet van een flexibel en gebruiksvriendelijk Content Management System (Roxen CMS). Met onze projectmatige aanpak geven we met veel plezier en toewijding invulling aan dit project.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn