Dinsdag hebben collega’s Lennart Bakx en Florian Dijkstra een supermooie workshop gegeven: RPA-in-a-day! In deze workshop is woningcorporatie Woonkracht10 meegenomen in de wondere wereld van RPA (Robotic Process Automation) en hebben de deelnemers een heuse werkende robot gebouwd. Verder zijn de (on)mogelijkheden van deze opkomende technologie aan bod gekomen vanuit de vraag: Wat kan RPA voor mijn organisatie betekenen?

We willenPeter Verschoof (en collega’s) in het bijzonder bedanken voor het organiseren van deze leuke dag, we hebben genoten van jullie enthousiasme!

Ook geïnteresseerd in deze hands-on workshop of benieuwd wat RPA voor jouw organisatie kan betekenen? Neem dan contact op met Mark Musters (m.musters@vva-informatisering.nl) #rpa #roboticprocessautomation #workshop #woningcorporaties