Samenwerkingsverband ProSiWo vraagt VVA voor selectie CMS

By januari 12, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

ProWonen, Sité Woondiensten en Wonion werken onder de naam ProSiWo intensief samen. Zo is er een gezamenlijke ict visie opgesteld en is er in 2013 een gezamenlijke technische infrastructuur voor de drie corporaties neergezet. Voor de volgende stap in de samenwerking is VVA-informatisering door ProSiWo gevraagd te ondersteunen bij het selecteren van een CMS voor de drie corporaties.

In dit project ligt de focus op het digitaliseren van de dienstverlening aan huurders. Hiervoor houden we bij de selectie rekening met de noodzaak dat de huurders in een huurdersportaal kunnen werken, medewerkers in een KCC portaal en leveranciers in een aannemersportaal.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn