SCW Tiel sluit partnership met VVA

By juli 8, 2013 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering werkt al langere tijd prettig samen met SCW Tiel, een corporatie met ongeveer 3.300 woningen. De laatste opdracht – het opstellen van een digitale strategie – heeft SCW Tiel een kapstok gegeven om de visie en missie verder vorm te geven op het gebied van Informatisering en Automatisering. Inmiddels hebben SCW Tiel en VVA-informatisering besloten de samenwerking om te zetten in een partnership.

Dit is een lange-termijn samenwerking waarbij de professionals van VVA-informatisering fungeren als ‘verlengstuk’van SCW Tiel. De corporatie kan hiermee flexibel een beroep op VVA doen. Eén van de projecten waarbij VVA de corporatie uit Tiel op dit moment ondersteunt, is de selectie en implemenatie van een nieuw Content Management Systeem. Daarmee zal onder andere een nieuwe website en een huurdersportaal ontwikkeld worden.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn