Op het moment heeft VVA-informatisering twee afstudeerders in dienst.

Mijke Donkers rondt de master International Management af aan Tilburg University. Haar afstudeeronderzoek gaat over de inzetbaarheid van slimme Blockchain contracten voor woningcorporaties. Een slim contract kan automatisch worden uitgevoerd, zonder dat daar een medewerker tussen hoeft te komen en kan onmogelijk nog gewijzigd worden. Dit is mogelijk doordat de contracten zijn geprogrammeerd op een blockchain.

Daarnaast rondt Laura Gruson, naast haar werk als Trainee bij VVA, de master Information Management af aan Tilburg University. Haar afstudeeronderzoek gaat over de inzet van chatbots door woningcorporaties. Een chatbot is een intelligente robot die met natuurlijke taal antwoord kan geven op vragen van huurders of zelfs handelingen kan verrichten, zonder dat daar een medewerker tussen hoeft te komen.

Wij wensen deze young professionals veel succes met de laatste loodjes en aanstaande scriptieverdediging!