St. Joseph kiest ook voor vervolg voor VVA

By december 22, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Woonstichting St. Joseph is een corporatie met ongeveer 3.600 woningen in Boxtel en omgeving. St. Joseph heeft VVA-informatisering gevraagd om een meerjaren I&A Beleidsplan op te stellen. Dit plan staat inmiddels op papier en St. Joseph is bezig met de vervolgstappen. Digitalisering is één van de speerpunten voor de komende jaren. Besloten is om een selectietraject op te starten voor een neuwe Document Management Systeem. St. Joseph heeft VVA-informatisering gevraagd bij dit traject te ondersteunen.

Onze opdracht is om St. Joseph te ondersteunen om de juiste processtappen te nemen, medewerkers te coachen en de kwaliteit van het resultaat te borgen. VVA-informatisering treedt onder andere op als klankbord voor de intern projectleider, inhoudsdeskundige van de DMS producten en leveranciers en faciliteert en motiveert werkgroepen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn