Thuis in de Achterhoek is live!

By maart 1, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

Op 1 maart is Thuis in de Achterhoek live gegaan! Op de website www.thuisindeachterhoek.nl kunnen woningzoekenden terecht voor het complete woningaanbod van Woningstichting Bergh, Woningstichting Dinxperlo, Wonion, ProWonen en Sité Woondiensten. De vijf wooncorporaties zijn samen goed voor meer dan 20.000 huurwoningen in de Achterhoek. Behalve huurwoningen worden ook koopwoningen, parkeerplaatsen, garages, bergingen en tuinen voortaan via de nieuwe website aangeboden. Naast een ‘normale’ website heeft Thuis in de Achterhoek ook een ‘mobiele’ website. Op informatiseringsgebied heeft VVA-informatisering dit project begeleid van begin tot eind.

Thuis in de Achterhoek is het resultaat van een samenwerking tussen corporaties, adviseurs en leveranciers. De vijf corporaties zijn beleidsmatig begeleid door Tineke Booi van ORKA-advies. Het informatiserings-gedeelte is door VVA-informatisering begeleid. Leverancier Qvision uit Best heeft de website en het achterliggende systeem gemaakt. Alle corporaties, adviseurs en leveranciers hebben samengewerkt in verschillende werkgroepen. Door deze samenstelling is Thuis in de Achterhoek een resultaat geworden waarop men trots kan zijn!

Bekijk de website live.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn