Tiwos zet volgende stap op social media gebied

By februari 6, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Verschillende medewerkers van¬†Tiwos, Tilburgse Woonstichting, hebben deelgenomen aan de masterclass social media voor woningcorporaties. Tijdens de masterclass hebben ze kennis gemaakt met social media. Wat is het? Wat kun je er mee? En op welke manier dan? Inmiddels is het tijd voor de volgende stap. De corporatie met zo’n 8.000 woningen in Tilburg en Berkel-Enschot heeft VVA-informatisering gevraagd hierbij te helpen.

VVA-informatisering gaat voor Tiwos in kaart brengen hoe de corporatie op dit moment ‘scoort’ op het gebied van social media. Vervolgens wordt een dwarsdoorsnede van de corporatie meegenomen in deze bevindingen en kijken we samen naar de mogelijkheiden, kansen en bedreigingen. Dit zal uiteindelijke leiden tot een plan van aanpak social media. Met dit plan en flink wat enthousiasme kan Tiwos de volgende stap zetten op social media gebied.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn