VVA-informatisering is op zoek naar ambitieuze studenten die theorie en praktijk willen combineren als opstap voor een professionele carrière. Ben jij een student met een nog niet afgeronde opleiding op academisch niveau en wil jij ervaring opdoen naast je studie? Dan is dit jouw ideale bijbaan!

Wij bieden de ideale bijbaan voor studenten:
• Flexibel werken
• Sluit aan bij jouw studie
• Een professionele, gedreven en inspirerende werkomgeving
• Ervaring opdoen als consultant en/of werken aan innovatieve onderwerpen zoals Robotic Proces Automation (RPA)
• Ontwikkel je kennis en vaardigheden en daarmee ook je CV
• Een leuk salaris
• Uitzicht op een afstudeerstage of dienstverband als Junior Business Consultant, aansluitend aan deze bijbaan
• Een goede werksfeer waar hard werken en hard lachen hand in hand gaan

Wat ga je doen?
VVA-informatisering doet advies en projectmanagement op het gebied van digitalisering, informatisering en automatisering. Jij als Student-Consultant krijgt een verantwoordelijke rol en mag meedraaien in supermooie projecten bij klanten. Dit doe je in een enthousiast team met medestudenten en Business Consultants.

Specificaties:
– Op vrijdagen wordt je verwacht aanwezig te zijn op ons kantoor in Roosendaal.
– Affiniteit met IT is gewenst.

Zie jij dit avontuur wel zitten?
Stuur dan je CV met een bondige motivatie naar Mark Musters ✉ (m.musters@vva-informatisering.nl).
Wij gaan graag met jou in gesprek om je carrièremogelijkheden bij ons bureau te verkennen!