Sporten. Het is nog even afwachten wanneer de sporthallen, gymzalen, squashbanen, zwembaden en alle andere binnensporten weer opengaan. Als ze weer opengaan, dan staat er bij het Sportbedrijf Rotterdam een vernieuwd primair ERP systeem klaar om dé sportende Rotterdammer zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn! 

Afgelopen jaar is VVA-informatisering aan de bal gekomen om zowel de selectie als implementatie van een Europees aanbesteed traject te begeleiden voor Sportbedrijf Rotterdam. Een voor Sportbedrijf leerzame wedstrijd om uiteindelijk te komen tot een gloednieuwe, toekomstbestendige inrichting van het ERP systeem ReCreateX van Gantner. Dit systeem voorziet Sportbedrijf Rotterdam erin om onder andere tickets te kunnen verkopen voor activiteiten in het zwembad, maar ook verhuringen te maken op alle binnen- en buitensport locaties. De Rotterdammer kan dit overigens ook eenvoudig zelf via de bijbehorende webshop. Een leuke dynamische klant met een enorm doorzettingsvermogen en drive om te blijven presteren, waar ook wij graag voor in beweging komen en blijven! 

Nu nog het startsignaal dat de locaties weer open mogen.. 

Ook benieuwd naar de mogelijkheden voor uw organisatie? Neem dan contact op.