Viverion stelt digitale strategie op met VVA-informatisering

By december 18, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

Viverion is een corporatie met 5.870 woningen. Samen met VVA-informatisering stellen zij een digitale strategie op. In deze digitale strategie staan uitgangspunten op gebied van informatisering en automatisering (I&A). Deze zijn richtinggevend voor de ontwikkeling van de I&A huishouding voor de komende jaren.

Er wordt een doorvertaling gemaakt van de organisatiedoelstellingen naar de gewenste procesinrichting, informatievoorziening, applicatieondersteuning, beheerorganisatie en informatiebeveiligingsaspecten.

Ook wordt op basis van een analyse van de huidige I&A huishouding en de gewenste situatie een projectenkalender opgesteld. Daarbij wordt rekening gehouden met markt- en ict ontwikkelingen en trends die goed ingezet kunnen worden voor de realisatie van het eindplaatje.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn