VVA aan de slag in ‘s-Heerenberg

By februari 4, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering gaat aan de slag bij Woningstichting Bergh in ‘s-Heerenberg. Een Achterhoekse corporatie met ongeveer 1.500 woningen. Woningstichting Bergh is volop in beweging in een sterk veranderende omgeving. VVA-informatisering houdt van deze beweging en gaat daarom bij Woningstichting Bergh de Informatisering & Automatisering onder de loep nemen.

Woningstichting Bergh wil graag weten wat de wensen van de organisatie zijn voor de komende jaren op het gebied van informatisering en automatisering. Met andere woorden: wat hebben de medewerkers nu én in de toekomst nodig om hun werk effectief en efficiënt te kunnen doen? Dat gaat VVA-informatisering de komende maanden onderzoeken. Daarnaast gaan we samen met Woningstichting Bergh na welke leverancier(s) het beste kunnen voldoen aan deze wensen.

De corporatie uit ‘s-Heerenberg heeft voor VVA-informatisering gekozen vanwege de naadloos aansluitende dienstverlening. Ook onze visie en werkwijze sluit goed aan bij Woningstichting Bergh.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn