VVA begeleidt corporaties in Almelo bij implementatie woonruimteverdeling

By juni 24, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

De corporaties Beter Wonen en Woningstichting St. Joseph Almelo (STJA) zijn van plan een gezamenlijk woonruimtebemiddelingsysteem inclusief interactieve website te realiseren. Onder begeleiding van VVA-informatisering hebben de corporaties een selectietraject doorlopen.

De corporaties in Almelo hebben gekozen voor Qvision als leverancier. Het selectietraject is afgerond en de volgende stap is gestart: de implementatie van de beleidsuitgangspunten in het nieuwe systeem. VVA-informatisering vervult tijdens dit traject de rol van projectleider en zal tevens als procesbegeleider en informatiseringsadviseur optreden.

Het begeleiden van dit type projecten is één van de speerpunten van VVA-informatisering. Onze ruime kennis en ervaring op dit gebied maakt ons een veelgevraagde partner. De afgelopen jaren begeleidden we projecten in onder andere Bergen op Zoom, Breda, Roosendaal, Tilburg, Helmond, Limburg, de Achterhoek en Rotterdam.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn