VVA begeleidt Idealis bij digitalisering

By maart 2, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

Studentenhuisvester Idealis uit Wageningen heeft VVA-informatisering gevraagd te ondersteunen bij de realisatie van haar digitale ambities. De corporatie staat aan de vooravond van een nieuwe aanpak van studentenhuisvesting in samenwerking met Wageningen UR. Het doel is om de markt voor studentenhuisvesting van binnen- en buitenlandse studenten meer te integreren en meer te digitaliseren.

VVA-informatisering ondersteunt Idealis op het gebied van projectmanagement en zorgt voor inhoudelijke advisering. In het project wordt een open en transparant woonruimteverdelingsmodel gerealiseerd. Ook worden er extra diensten en services ontwikkeld die online afgenomen kunnen worden. De bedoeling is dat de (aankomende) student in Wageningen straks alles op woongebied digitaal kan afhandelen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn