VVA begeleidt Itris implementatie in de Achterhoek

By oktober 22, 2012 juli 23rd, 2020 Nieuws

De corporaties Laris Wonen en Diensten uit Didam en Woningstichting Bergh uit ‘s-Heerenberg gaan samen over naar een nieuw primair systeem. Zij hebben gekozen voor ViewPoint van leverancier Itris. VVA-informatisering begeleidt beide corporaties bij de implementatie van ViewPoint. Het bijzondere aan dit project is dat beide corporaties in een voortraject onafhankelijk van elkaar de keuze voor Itris hebben gemaakt. Voor de implementatie hebben beide corporaties gekozen samen te werken, met ondersteuning van VVA-informatisering.

De keuze voor ViewPoint bij Woningstichting Bergh is gemaakt tijdens het selectietraject dat volgde op de I&A Quickscan die VVA-informatisering heeft uitgevoerd bij deze corporatie. Het samenwerkingsproject heeft de naam WIL! (Woningstichting Bergh, Itris, Laris) gekregen. Begin 2013 gaan de corporaties live met hun nieuwe systeem.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn