VVA begeleidt Maaskant Wonen bij oriëntatie op nieuw systeem

By november 22, 2010 juli 23rd, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft bij Maaskant Wonen geïnventariseerd wat de wensen van de organisatie zijn voor de komende jaren op het gebied van informatisering. Stichting Maaskant Wonen is een corporatie die ongeveer 2.000 woningen verhuurt in Stein en Elsloo in Limburg. Ook voor het vervolgtraject is VVA-informatisering gevraagd deze corporatie te begeleiden. Samen met Maaskant Wonen voeren wij een oriëntatietraject uit waarbij mogelijk een nieuw primair systeem wordt geselecteerd.

Tijdens dit traject wordt gekeken naar zowel de huidige leverancier van het primaire systeem (NCCW) als naar andere aanbieders. Maaskant Wonen is zich er van bewust dat de keuze voor een mogelijk nieuwe leverancier een grote impact zal hebben op de organisatie. Het zal een andere werkwijze met zich meebrengen, er zullen opleidingen gevolgd moeten worden en de implementatie zal een grote druk leggen op de organisatie en medewerkers. Een besluit om te verhuizen naar een ander systeem zal dus goed overwogen moeten zijn. VVA-informatisering helpt Maaskant Wonen de juiste beslissing te maken tijdens deze oriëntatie.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn