VVA begeleidt Maaskoepel op het gebied van woonruimtebemiddeling

By november 12, 2013 juli 24th, 2020 Uncategorized

VVA-informatisering is door Maaskoepel gevraagd de vernieuwing van de woonruimtebemiddeling te begeleiden. Bij Maaskoepel zijn 23 woningcorporaties aangesloten die hun woningen adverteren via Woonnet Rijnmond. De corporaties in de stadsregio Rotterdam zijn van plan de woonruimtebemiddeling te vernieuwen. Een flexibel regionaal combinatiemodel vormt daarbij het uitgangspunt.

Om dit model te realiseren, is Maaskoepel op zoek naar één of meerdere leveranciers die de website, de koppelingen, het achterliggende systeem en managementinformatie kunnen realiseren. VVA-informatisering begeleidt dit traject.

De eerste stap is een verkennende fase waarbij wordt gekeken welke mogelijkheden er zijn voor de corporaties. De tweede stap is een selectietraject waarbij naar de meest geschikte leverancier of leveranciers worden gezocht. Na het selectieproces volgt de implementatie van het nieuwe combinatiemodel.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn