VVA begeleidt St. Joseph bij implementatie nieuw ERP systeem

By maart 9, 2015 juli 24th, 2020 Nieuws

Woonstichting St. Joseph uit Boxtel heeft VVA-informatisering gevraagd te ondersteunen bij de implementatie van een nieuw ERP systeem. VVA heeft de corporatie met ongeveer 4.200 verhuureenheden eerst begeleid bij de contractonderhandelingen. Daarna is de implementatie gestart. VVA-informatisering zorgt voor de projectleiding tijdens de implementatie en levert tevens inhoudelijk advies.

Daarnaast coachen we St. Joseph op eigenaarschap en procesoverstijgend denken en handelen en ondersteunen projectmedewerkers bij hun rol in projecten. Bij de ERP implementatie is er specifiek aandacht voor de processen, de inrichting en de informatievoorziening.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn