VVA begeleidt Woningstichting Geertruidenberg bij outsourcing

By november 6, 2014 juli 24th, 2020 Nieuws

VVA-informatisering heeft Woningstichting Geertruidenberg (WSG) ondersteund bij de zoektocht naar een outsourcingspartij. Tijdens dit selectietraject is WSG onder begeleiding van VVA op zoek gegaan naar een partij die de complete kantoorautomatisering ‘vanuit de cloud’ gaat aanbieden.

WSG heeft voor het laatste zeven jaar geleden haar netwerk inclusief serverpark vernieuwd. De organisatie heeft zich bedrijfsmatig verder ontwikkeld. De wensen van de gebruikers zijn veranderd en er is behoefte aan verdergaande automatisering en ondersteuning van de bedrijfsprocessen.

Het uitbesteden van de kantoorautomatisering naar een externe partij is hierin een logische stap. Deze leverancier gaat de hardware, de software, het beheer en de ondersteuning voor zijn rekening nemen.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn