VVA gaat Bernardus Wonen helpen

By augustus 10, 2011 februari 21st, 2020 Nieuws

VVA-informatisering gaat aan de slag bij Bernardus Wonen uit Oudenbosch. Dit is een middelgrote corporatie met ruim 4.000 verhuureenheden. Het bezit is gelegen in de gemeenten Halderberge en Moerdijk, in zeven plattelandskernen: Bosschenhoofd, Hoeven, Noordhoek, Oudenbosch, Oud Gastel, Stampersgat en Standdaarbuiten. Op het gebied van informatisering en automatisering heeft Bernardus Wonen de vraag: “Hebben we de goede I&A zaken in huis en gebruiken we ze goed?”VVA-informatisering gaat antwoord geven op deze vragen.

Bernardus Wonen de behoefte heeft aan een inventarisatie op het gebied van informatisering en automatisering. Diverse onderwerpen zijn de revue gepasseerd, zoals de mogelijkheden om te veranderen op het gebied van woonruimteverdeling en het bereiken van grenzen van de huidige applicaties. Ook advies over deze applicaties – worden ze goed gebruikt, zijn ze toekomstbestendig? – is daarbij gewenst. Daarnaast moet er aandacht uitgaan naar de procesondersteuning. Hierbij wordt gekeken of de mogelijkheden van applicaties voldoende worden benut of dat applicaties wellicht onvoldoende in staat zijn het proces te ondersteunen.