VVA gevraagd voor I&A Beleidsplan bij St. Joseph

By mei 16, 2011 juli 23rd, 2020 Nieuws

Woonstichting St. Joseph is een corporatie met ongeveer 3.600 woningen in Boxtel en omgeving. In het ondernemingsplan 2011-2015 is een nieuwe strategische koers uiteengezet met veel organisatorische veranderingen. Informatisering en Automatisering moeten deze koers ondersteunen. Nu en in de toekomst. St. Joseph heeft VVA-informatisering gevraagd om een meerjaren I&A Beleidsplan op te stellen.

VVA-informatisering neemt deze opdracht met enthousiasme aan. Samen met St. Joseph wordt zo richting gegeven aan het beleidsplan. Dit doen we door middel van onze aanpak vanuit drie gezichtspunten. Daarbij wordt top-down gekeken naar de strategische koers en wordt een doorvertaling gemaakt naar Informatisering en Automatisering. Ook wordt er – door middel van interactieve sessies – bottom-up gekeken naar de processen, de knelpunten, de risico’s, de verbeterpunten en de wensen. Externe invloeden worden meegenomen in de outside-in analyse. Deze onderdelen vormen samen de basis voor het meerjaren I&A Beleidsplan.

Delen op:

Delen op FacebookDelen op TwitterDelen op LinkedIn